Trakya Evden Eve Nakliyat

trakya nakliyat

Trakya Evden Eve Nakliyat
Taşınacak eşyaların özellikleri ve taşıma işleminin gerçekleşeceği yer, nakliyeciler için önemlidir. Nakliye sadece kamyona yükleyip eşyayı yerine bırakma işlemi değildir. Deneyimli personeliyle hizmet veren firma, keşif, paketleme, yükleme, asansörlü taşıma ve teslimat gibi aşamaları uygulamak suretiyle profesyonel nakliye çözümleri sunuyor.

Trakya Evden Eve Nakliye Yük Araçları
Eşyaların karga tulumba yüklenmesi ve yine aynı şekilde teslimat yerine ulaştırılması eşyanı zarar görmesine neden olur. Eşyanın zarar görmemesi için bu işin uzmanları tercih edilmelidir. Bu kategoride adından sıkça söz ettiren ve işini ehline veren şirket eşyaları titiz bir şekilde paketliyor, yüklüyor ve yerine ulaştırıyor.
Şehir için nakliyecilik sektöründe büyük yük kamyonlarının yanı sıra perakende nakliye çözümleri üreten kamyonlar da kullanılıyor. Taşıma işleminde paketlemenin yanlış yapılması ve taşıma programının oluşturulmaması, bu kategoride sorun oluşturuyor. Firma bu bilinçle öncelikle yerinde inceleme işlemi ile işe başlıyor.

Trakya Evden Eve Hizmet Kategorisi
Apartmanlarda, evlerde, müstakil evlerde ve benzeri yerlerde girişler farklı olabilir. Girişleri farklı olan veya dar olan yerlerde eşya taşıma işlemi ciddi anlamda problem oluşturur. Aynı şekilde fabrika ve imalathanelerde de girişlerin dar olması ciddi anlamda sorun teşkil ediyor. Bu sorun yerinde yapılan inceleme işlemi sonunda tespit ediliyor ve daha sonra uygun taşıma programı oluşturuluyor.

trakya nakliye

 

Trakya Evden Eve Nakliyat Ekspertiz
Şirket ekspertiz elemanlarını taşıma yerini incelemeleri ve taşıma programı oluşturmaları için gönderiyor. Ayrıca sigortalama gibi konular da bu ilk aşamada değerlendiriliyor. Firmanın deneyimli elemanlarının gerçekleştirdiği ekspertiz hizmeti, hizmetin kalitesini oluşturuyor. Paketlenmesi gereken eşyaların ihtiyaç duyduğu malzeme ve işçilik, deneyimli keşif elemanları tarafından belirleniyor. Bu işlemin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinin ardından firma müşterinin uygun gördüğü zamanda eşyayı taşıyor.

Trakya Evden Eve Nakliyat ve Güvenlik Konusu
Eşyaların zarar görmesinin iki nedeni vardır. Yanlış paketleme ve yanlış taşıma yöntemleridir. Paketlemeyle başlayan şirket, iki köpük olan kutuların yanı sıra özel havalı poşetleri kullanıyor. Balonlu veya pat pat poşet adı verilen bu naylonlar darbeye karşı eşyayı koruyor. Kutular, özel koli bantları ve benzeri eşyalar taşıma işleminde kolaylık sağlıyor.
Alınan bütün önlemlerin ardından eşyalar seri bir şekilde yükleniyor ve şoförler güvenli yolları tercih ederek kısa sürede adrese ulaşıyor. Pratik yöntemlerle gerçekleştirilen evden eve çözümlerinde firma işin uzmanı profesyonel elemanlarla eşyaları yeni adresine ulaştırıyor. Firma 365 gün hizmet veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.