Sigortalı Evden Eve Nakliyat

nakliye

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Ev ve iş yerlerinin adreslerinin değişmesi ile birlikte nakliyat hizmetine ihtiyaç duyuluyor. Her hangi bir kamyonu tutup ev taşıma işlemi nakliye işlemi değildir. Nakliye;

  • Ekspertiz,
  • Paketleme,
  • Asansörlü araçla eşyaları yükleme, yüklemede eşyaların özelliğine dikkat etme, eşyaları zamanında teslim etme gibi aşamalardan oluşuyor.

Bu üç kategoride çözüm üretmeye devam eden şirket, müşteri hizmetleri ile işe başlamaktadır. Müşteri hizmetlerinin aranması ile birlikte şirket ekspertiz eleman göndermektedir.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Ekspertiz

Kısa süre zarfında hizmet kalitesini artırmaya devam eden şirket ekspertiz elemanı doğrudan adrese gönderiyor. Elemanlar hızlı bir şekilde eşyaları inceliyor ve taşımada kullanılacak aracı belirliyor. Kapalı kasa özelliğine sahip araç ve bu aracın yanına park edecek olan asansörlü araç, taşıma işlemini çok kolay hale getiriyor. Eksperler, bu iki araç için yeterli boşluğu tespit ediyor. Bu boşluklara bakan pencereler ve balkonlar da inceleniyor. Çatı katı penceresi, teras penceresi ve benzeri yerler de incelendikten sonra en uygun pencere belirleniyor.

Sigortalı Ev Taşıma Sözleşmesi

Taşıma işlemi ile güncel nakliye çözümleri oluşturan şirket, sözleşme imzaladıktan sonra eşyaları yerine ulaştırıyor. Sözleşme imzalama işleminde en önemli konu taşımatarihidir. Taşıma saati ve taşıma tarihi, müşterini en uygun gördüğü tarihte gerçekleşiyor.

Sigortalı Evden Eve Paketleme

Taşınırken kırılmasından korktuğunuz ofis eşyaları veya ev eşyaları sigortalanabilir. Taşıma işlemi öncesinde paketleme işlemi gerçekleşmeden sigorta poliçesi kesilebilir. Güncel yöntemlerin ilk aşamada önem kazandığı paketleme işleminin sigorta kategorisine uygun şekilde gerçekleşmesi gerekiyor. Aksi halde sigorta firması zararı karşılamıyor.

Sigortalı Evden Eve Nakliye Hizmetinin Kapsamı

Firma sigortalı eşya taşıma işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için kurallara uygun paketleme yapıyor. Taşıma işleminin ilk aşaması olan paketleme işlemi, profesyonel elemanlar tarafından yapılıyor.

Paketleme işleminin ve marangoz hizmetinin gerçekleşmesinin ardından eşyalar taşınmaya hazırdır artık. Şirket elemanları, asansörlü ve kapalı kasa aracın uygun boşluğa yanaşmasının ardından eşyaları seri bir şekilde indiriyor.

Bu kategoride sigortalama işlemi paketleme işlemi ile başlıyor ve eşyanın teslimatına kadar devam ediyor. Bu süre zarfında sigorta kapsamında meydana gelen zararlar evden eve sigorta şirketinin güvencesi altındadır. Meydana gelen zararlar şirket tarafından ödeniyor. Değerli antika eşyalar, cihazlar ve mobilyalar, sigortalı taşıma seçenekleriyle daha güvenli bir şekilde taşınıyor. Bu kategoride firma büyük kolaylık sağlıyor. Sigortalı taşıma işleminde, sigorta firması eşyanın değerine göre poliçe düzenliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.