Şehirler Arası Nakliyat

sehirlerarasi nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat hizmetleri ile Türkiye’nin her yerine eşya taşıyorlar. Eşya taşıma hizmetlerinde, ev eşyası, fabrika, ofis, özel cihaz, tarihi eser gibi tüm taşıma hizmetleri veriliyor. Kişi ve şirketlerin hizmet taleplerine göre profesyonel kadroları ve taşımaya uygun araçları ile uygun fiyatlı seçenekler sunuyorlar. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinde müşterilerine taşınacak eşyanın niteliğine, gidilecek mesafeye göre fiyat teklifleri sunuluyor. Sektörde uzun yıllar verdikleri hizmetin kazandırmış olduğu tecrübe ile güvenilir hizmetler veriliyor.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Türkiye genelinde yılın belirli dönemlerinde daha çok memur tayinlerinden dolayı şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri sunuluyor. Evden eve nakliyat hizmetlerinde, sigortalı ve asansörlü taşıma hizmeti veriliyor. Ev eşyalarının sökülmesi, paketlenmesi ve kurulumu ile ilgili tüm işlemler uzman elemanlar tarafından yapılıyor. Profesyonel ekipleri ile garantili ve güvenilir hizmetler vererek, insanların ev eşyalarını Türkiye’nin her köşesine taşıyorlar. Ev eşyalarının zarar görmemesi için her türlü tedbiri alıyorlar.

Sigortalı Taşıma Hizmetleri

Şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde müşteri ile anlaşmaya varıldığında sözleşme hazırlanıyor. Sözleşme hazırlanırken taşıma sigortası da hemen yapılıyor. Sigortalı taşıma hizmetlerini hem şehirlerarası hem de şehir içi taşımaların tümü için yapıyorlar. Taşınacak olan eşya yerinden alındığı ve araca yüklendiği anda yapılan sigorta şartları geçerli olmaya başlıyor ve araçtan indirilip yeni yerine konulana kadar devam ediyor. Eşya yerine yerleştirildikten ve sahibine teslim edildikten sonra sigortanın geçerliliği ortadan kalkıyor. Taşıma sırasında eşyada meydana gelen her türlü hasar sigorta tarafından karşılanıyor.

Nakliyat Ekspertiz Hizmetleri

Eşya taşıtmak için hizmet talebinde bulunan müşterileri için ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyorlar. Ev eşyası ya da farklı eşya türleri için ilk önce ekspertiz yapıyor ve eşyanın durumuna göre taşıma yöntemleri, araç ve personel belirlemesi yapılıyor. Bu işlem aynı zamanda şehirlerarası nakliyat fiyatlarının da belirlenmesini sağlıyor. Ekspertiz hizmetleri ile asansörlü taşıma, taşıma zamanı gibi kriterler belirleniyor.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetleri Fiyat Hesaplaması

Şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde fiyat hesaplama işlemleri en uygun olacak şekilde yapılır. Fiyat hesaplamalarında ana kriter iki şehir arasındaki mesafedir. Kilometreye göre hesaplama yapılır. Hesaplama yapılırken göz önünde bulundurulan diğer kriterler arasında, eşyanın araçta kaplayacağı alan, eşyanın bulunduğu yer ve taşınacağı yerin konumu ve kat sayısı, iş yapacak personel sayısı yer alıyor. Eşya durumuna göre küçük araç, orta büyüklükteki nakliye aracı ya da büyük araç tespitleri yapılır. Kullanılacak araç türü de fiyat tarifelerini etkiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.