Nurtepe Evden Eve Nakliyat

Nurtepe Evden Eve Nakliyat
Nakliyat firmaları sizler hem zamandan tasarruf edin diye hem de ağır olan eşyaları taşıma gibi bir durumunuz olmadığında hizmet veriyor. Ağır olan eşyalarınız varsa firmalar bunu asansör sistemi ile birlikte taşıyor. Eşyalarınız özenli bir şekilde paketlendikten sonra düzgün bir şekilde araçlara yerleştiriliyor. Ağır olan eşyalarınız varsa bunları asansör yardımı ile firma taşıyor. Bunun yanı sıra kırılacak olan eşyalar farklı bir paketleme yöntemi ile paketlenirler.

Eşyaların Cinsine Göre Paketleme
Eşyalarınızın cinsine göre paketleme yapmak adına karton kutu ya da havalı poşet gibi temel malzemeler kullanılır. Bu şekilde eşyalarınızın paketlenmesi yapılır. Bunun yanı sıra mutfak eşyalarınızın tamamı ayrı ayrı paketlenir. Sizler bir liste yaparak evinizde bulunan eşyaları yazabilirsiniz.
Bunun bir kopyasını da firma ile paylaşırsanız eşyalarınızın kaybolma gibi bir riski kalmaz ve çok daha sağlıklı bir şekilde taşıma işi gerçekleşir. Eşyalarınızın büyüklüğü ve ağırlığını baz alarak firmalar ile anlaşma düzenleyebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyatın Aşamaları Nelerdir?
Herhangi bir nakliyat firmasına ihtiyacınız olduğunda güvenli bir firmayı tercih etmeniz gerekiyor. Öncelikle firma bir tane ekspertiz gönderir ve ekspertiz taşınacak yerde detaylı bir şekilde inceleme yapar.

Kullanılacak olan paketleme malzemeleri, kullanılacak olan araç büyüklüğü, kaç tane eleman ihtiyaç duyulduğu gibi konuları not alır. Anlaşma sağlanırsa eşyalarınız uzman ekipler tarafından detaylı bir şekilde paketlenir. Kırılacak olan eşyalarınız varsa bunlar havalı naylon ismi verilen özel paketleme malzemeleri ile paketlenir. Eşyalarınızın herhangi bir şekilde hasar almaması için uzman kişiler ve ekipler ile çalışıyoruz.

Mobilya Ve Mutfak Eşyalarının Demontesi Nedir?
Nurtepe evden eve nakliyat firması size en uygun şekilde hizmet veriyor. Eşyalarınızı özenli bir şekilde taşıyoruz. Mobilya, mutfak dolabı, gibi eşyaların demontesini uzman marangoz ekibimi tarafından yapılıyor.Demonte ise, montajlanmış yani sabitlenmiş olan eşyaların yerlerinden düzgün bir şekilde sökülmesi işlemine denir. Buradan sökülen eşyalar yeni adresinizde tekrar montalanır. Bütün eşyalarınız düzgün bir şekilde kutulara yerleştirildikten sonra karışmaması için kutulara numaralar yazılır. Bunun yanı sıra her ihtimale karşı kırılacak olan eşya dolu paketin üzerine kırılacak eşya yazılmalıdır.

Daha sonra kutuların tamamı özenli bir şekilde araca yerleştirilir ve yeni adresinize doğru götürülür. Yeni lokasyona gelen araçtan eşyalarınız indirilir. Gerekli olan eşyaların montalaması yapılır, bunun yanı sıra diğer eşyalarınız da düzgün bir şekilde yerlerine yerleştirilir. Firmamız bu şekilde kaliteli bir hizmet veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir