Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

mecidiyeköy nakliyat

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

İster ev, ister iş yeri isterse başka bir yaşam alanı taşınacak olsun her durumda kişileri yorucu ve stresli bir taşınma dönemi bekler. Her eşyanın özelliğine uygun şekilde paketlenmesi, uygun araçların bulunup güvenli şekilde taşınması pek çok detayın düşünülmesini gerektirir. Ancak iyi ve güvenilir hizmet sunan profesyonel bir firma ile çalışarak zorluklar kolayca aşılabilir.

Tecrübeli ve Eğitimli Personel

Evden eve nakliyat firmalarının personeline verdiği mesleki eğitimler çok önemlidir. İşle ilgili verilen eğitimler nakliyat sırasında ortaya çıkabilecek risk ve hasarları en aza indirir. Mobilyaların bir mobilya uzmanı tarafından demontajının yapılması, taşınılan adreste de montajın yine usta eller tarafından gerçekleştirilmesi önemlidir. Elektronik aletlerde de iş ustalara teslim edilmelidir.

İstanbul’un birçok semtinde olduğu gibi Mecidiyeköy’de de nakliyat hizmeti sunan firmanın çalışanlarının eğitimine verdiği önem boşuna değildir.

Özenli Paketleme Hizmeti

Taşınacak eşyaların her parçası tek kullanımlık paketleme malzemeleriyle paketlenir. Kırılabilecek özellikteki her eşya güven altına alınır. Mobilyalar çizilmemesi için özel malzemelerle sarılır. Personel bu konuda uzmanlık kazanmıştır.

Kıyafetlerin taşınması konusunda da mini portatif gardroplarlar kullanılır. Özel askılıklara sahip olan bu gardroplar sayesinde kıyafetler hiç kırışmadan taşınıp yeni alanlarına yerleştirilir.

Tam Donanımlı Araç Filosu

Firmanın araç filosunda farklı büyüklük ve kapasiteye sahip araçlar bulunur. Her işe ve taşınacak eşyanın miktarına uygun araçlar seçilerek tahsis edilir. Tüm araçlar evden eve nakliyatın gereklerine uygun şekilde donatılmıştır. Kapalı kasaların iç duvarları sarsılmayı engelleyecek sistemlerle kaplanmıştır.

Asansörlü sistemler sayesinde eşyalar en pratik şekilde yüksek katlara çıkarılıp indirilir. Apartmanların ortak kullanım alanları kullanılmadığı için çevreye zarar verilmez ve işler hızla yürütülür.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Firmanın İstanbul içine ya da başka şehirlere evden eve nakliyat hizmeti mevcuttur. Uzak mesafelere nakliyat yapılır. Anlaşma sırasında gidilecek yer bilgisinin tam olarak verilmesi gerekir. Sigorta ve diğer işlemler mesafeye uygun şekilde yapılacaktır.

Ücretsiz Keşif ve İşe Özel Fiyatlandırma

Firmaya gelen evden eve nakliyat talepleri üzerine en kısa sürede uzman bir ekip verilen adrese yönlendirilir. Burada eşyaların niteliği ve niceliği incelenir. Taşınacak mesafe, dairelerin kaçıncı katta olduğu gibi konular tespit edilir.

Yapılan incelemeden sonra fiyat teklifi sunulur. Teklif hazırlanırken her iki tarafın menfaatleri göz önüne alınır. Fiyat kalite performansı en yüksek hizmet ve ürünler müşteri memnuniyeti esasına göre sunulur. Müşterilerden gelen memnuniyet içeren geri bildirimler en önemli referanslardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.