Küçükköy Evden Eve Nakliyat

kucukkoy nakliyat

Küçükköy Evden Eve Nakliyat
Eşyaların adres değiştirmesi nakliyeciliğin temelini oluşturur. Bu işin güvenli ve her hangi bir zarar meydana getirilmeden gerçekleşmesi nakliye hizmetinin kısımlarını oluşturuyor. Nakliye hizmetinde deneyimli ve tecrübeli elemanlar hizmet kalitesini belirliyor.

Küçükköy Evden Eve Nakliyat Ekspertiz
Firmalar da bu kategoride önemli bir yere sahiptir. Nakliyecilik sektörünün her geçen gün hızlanması ile birlikte elemanlarımız kısa sürede adrese teslim çözüm seçenekleri oluşturuyor. Öncelikle eşyalar yerinde inceleniyor ve yapılan bu inceleme işleminin ardından paketleme programı oluşturuluyor. Taşıma işleminde gerçekleştirilen ekspertiz hizmeti, nakliye hizmetinin kalitesini oluşturan önemli bir hizmettir.

Küçükköy Evden Eve Nakliyat Ağır Eşya Yükleme
Paketleme programında camlar, porselenler, avizeler ve diğer hassas eşyalar öncelikli bir şekilde değerlendiriliyor. Bu eşyalar, özel poşetlerle ve özel malzemelerle paketleniyor ve paketlere yerleştiriliyor. İşin uzmanı elemanlarla hizmet veren şirket, beyaz eşya, kombi, klima, dolap, mobilya, kanepe ve benzeri eşyaları da paketliyor. Bunlar balonlu naylonlara sarılıyor. İndirme ve yükleme, eşyanın güvenliğini ele alıyor ve pratik yöntemlerle yükleme işlemi gerçekleşiyor.

Küçükköy Evden Eve Nakliyat Paketleme
Yükleme işlemi nakliyenin güvenli bir şekilde gerçekleşmesinde ikinci aşamadır. Güzelce paketlenen eşyalar taşınırken her hangi bir zarar görmez. Ancak bu eşyaların gelişi güzel yüklenmesi paketleme işleminin boşa gitmesine neden olur. Bu nedenle şirketin yükleme elemanları ağır ve yük taşıma kapasitesi yüksek eşyaları en alta gelecek şekilde yüklüyor. Yüklemede boşluk bırakılmıyor. Daha sonra da en üst kısma hassas ve zarar görebilecek eşyaların kutuları yerleştiriliyor.
Nakliyecilik hizmetinde firma sigortalama işlemi de yapıyor. Sigortalama işleminde firma eşyayı paketlemeden önce fotoğrafını çekiyor ve poliçesini kesiyor. Sigortalama işlemi ayrı ücretlendiriliyor ve eşyanın yapısına göre sigorta poliçesi belirleniyor.

Küçükköy Sigortalı Evden Eve Nakliye
Sigortalama işleminin seri bir şekilde gerçekleşmesinin ardından firma taşıma programını seri bir şekilde oluşturuyor. Evin giriş ve çıkışları inceleyen ekipler, asansörlü araca uygun boşluğu buluyor ve bu boşluğa bakan pencere veya balkonlar inceleniyor. En uygun yer belirlendikten sonra indirme işlemi için gün belirleniyor.
Sözleşmenin imzalanmasının ardından paketleme işlemi ile işe başlanıyor. Paketlemede uzman elemanlar kısa sürede eşyaları paketledikten sonra taşınmaya hazır hale getiriyor. Asansörlü araçların yardımı ile eşyalar seri bir şekilde kapalı kasa araçlara indiriliyor. Bu işlemde yukarıda iki eleman, aşağıda iki eleman çalışıyor.
Yüklemenin ardından şoförler trafiğin güvenli noktalarını tercih ederek yeni adrese ulaşıyor. Eşyanın seri bir şekilde adres ulaştırılması için elemanlar kısa süre zarfında teslimat işlemi gerçekleştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.