Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

İşi emanet işi olduğu için gerçekten itina gerektirir. Her türlü eşyanın naklini şehir içi ve şehir dışı yapan firmaya emanet edilen her ürün firma tarafından maddi ve manevi değer taşır Maddi karşılığı alınmış olan ürünün manevi değerini korumaya özen gösteren firma nakliye araçları ve elemanları ile yanınızda yer alır.

Güvenilir Nakliyat

Zamanın getirdiği yenilikler çerçevesinde firma kendini bu alanda profesyonelleştirirken sigortalı taşıma hizmeti verir. Kaybolan, çalınan yada kırılan eşyalarınız olduğunda sigorta teminatınız hazırdır. Karşılıklı yapılan sözleşmelerle nakliye şirketi ve müşterinin tüm yasal hakları güvence altına alınmaktadır. Sabit ücret garantisi de veren firma güvenilir bir nakliyat firmasıdır. Nakliye hizmetlerinde esas prensip olarak – Eşya paketleme – Asansörlü taşıma – Sigorta garantili – Demontaj ve montaj hizmetleri sunar Hijyenik ve yeni araçları ile nakliyecilikte profesyonel hizmet sunan firma güvenin adresidir.

Nakliyecilikte Profesyonellik

Kağıthane evden eve nakliyat hizmetlerinde sadece ev nakliyesi yapılmaz Firmanın yaptığı nakliyeler son sistemler le taşınmaktadır. O nedenle yüksek katlı ofis ve büro nakliye hizmetlerinde de firma deneyim ve beceriye sahiptir. Nakledilecek bina, ev, ofis ve iş yerinde son anda yapılan değişiklik nedeniyle eşyaların bekletilmesi gerekiyor ise bu alanda da nakliye depo hizmeti veren firma 7/24 hizmet anlayışı ile çalışır. Nakliye edilecek ev, ofis veya depolarda özenle tercih edeceğiniz firmanın internet adresi üzerinden iletişim kurmak yeterli oluyor. İletişim esnasında detaylı nakil ve ücret konusu değerlendirilmekte sonrasında nakledilecek eşya için evvelinde gözlemleme yapılarak yeni nakledilecek alana nakliye işlemi gerçekleşir.

Beklentiler Gerçekleşir

Eski nakliye hizmetlerinde eşyalar karga tulumba misali taşınırken firma bu sistemi tamamen yıkarak hizmete kalite getirdi. Bu sistemle nakledilen eşyalar kırılmakta, deforme olabilmekte idi. Gerek modern araç filosu ile gerek ise taşıma hizmeti sunan personeli ile beklentilere cevap veren firma emek ve tasarrufla elde edilen eşyaları paketleme aşamasından yerleştirme aşamasına dek korumalı şekilde hizmet verir.

Uygun Fiyat Politikası

Amacı alanında profesyonel hizmet sunarak nakliyeciler arasında kaliteli hizmet anlayışını sürdürebilirlik hale dönüştüren firma uygun fiyat politikası ile de misyon ve vizyonunu ön plana çıkartmaktadır. Hizmetlerinden memnun kalınacak firma hakkındaki yorumlardan da firmanın güvenirliliği, başarılı şoförleri ve destek elemanları ile profesyonel hizmette öncü olduğu araştırılabilir. Nakliye öncesi tüm detayların netleştirildiği çalışmaları sonrası nakliye hizmeti anında firma tarafından gerçekleştirilir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.