İstanbul Nakliyat Firmaları

istanbul nakliyat

İstanbul Nakliyat Firmaları

Eşyalar, özellik bakımından sınıflara ayrılır. Bu sınıflandırma konusunda evden eve sektöründe hizmet veren firmalar uzmandır. Bu uzman firmalardan biri olan bu şirket, eşyaları sınıflara ayırdıktan sonra özenle paketliyor ve titiz bir şekilde yükleme işlemi gerçekleştiriyor.

Yükleme işleminde çözüm odaklı hareket eden şirket, hızlı ve etkili yöntemleri tercih ediyor. İşin uzmanlarıyla yola çıkarak, özellikle paketlemede sorun oluşturmayacak kişilerle çalışıyor. Yükleme ve paketleme, güvenli eşya taşıma hizmetinin ilk önemli iki konusunu oluşturuyor.

En iyi İstanbul Nakliye Firmaları

Şirketin müşteri hizmetlerini aradığınız zaman müşteri hizmetleri adresinize eleman gönderiyor. Elemanlar yerinde yaptıkları inceleme işleminin ardından araç, paketleme, paketleme malzemesi, sigortalama ve diğer bütün işlemleri not ediyor. Araç tercihinde eşyaların yapısına göre hareket eden eksperler, eşyanın miktarını göz önünde bulunduruyor. Ev eşyaları, ofis eşyaları ve diğer kategorilerde yer alan eşyalar, eksperler tarafından incelendikten sonra araç tercihi yapılıyor.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Ve Paketleme

Paketleme işleminde, deneyimle eksperler çözüm üretiyor. Firmanın eksperleri, hassas eşyalar için özel kutular temin ediyor. Bu kutuların yanı sıra çizilmeyi önleyen pat pat balonlar, poşetli balonlu naylonlar, kutular, içi köpüklü kutular, straforlar ve sağlam koli bantları temin ediliyor. Elemanlar, bu malzemeleri en iyi şekilde kullanarak, güvenli taşıma işleminin ilk önemli adımı olan güvenli paketleme çözümleri üretiyor.

Eşyaların paketlenmesinde dikkat edilen hususlardan biri de çizilebilir eşyaların paketlenmesi işlemidir. Balonlu naylonlara sarılan mobilya ve benzeri eşyalar, çizilmeden kolaylıkla taşınabilir. Kırılabilir eşyaların paketlenmesi işlemi de güncel yöntemlerle gerçekleşmektedir.

İstanbul Nakliye ve Yükleme İşlemi

Taşınabilir özelliklere sahip bütün eşyalar, sorunsuz bir şekilde taşınabilir. Bunun için özel paketleme ve yükleme seçenekleri ön planda değerlendirilir. Yükleme işlemi de paketleme işlemi kadar önemli bir konudur. Taşıma işleminde ilk aşamada ağır eşyaların kutuları yerleştirilir. Ağır eşyaların kutuları, kapalı kasa aracın en alt kısmına yerleştirilir. Daha sonra bu kutuların üzerine hafif eşyaların kutuları yerleştirilir. Bu şekilde eşyalar çok daha güvenli bir şekilde taşınabilir.

İstanbul Asansörlü Nakliye Hizmeti

Asansör sistemi özelliği ile dikkat çeken asansörlü araçlar, ağır eşyaların indirilmesinde birebir çözüm seçeneği sunmaktadır. Kalitesiyle ve kullanım özellikleriyle dikkat çeken asansörlü araçlar, kısa süre zarfında eşya taşımada ilk önemli konu olarak değerlendirilmektedir.

Yükleme işleminde, boşluk bırakmadan yükleme yapan işçiler, eşya güvenliğinden sorumludur. Firmanın ekibi, üzerine aldığı bütün sorumlulukları tam anlamı ile yerine getirerek ‘güvenli evden eve nakliyat’ konusunda birinci sınıf çözüm seçeneği oluşturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.