Güngören Evden Eve Nakliyat

güngören nakliyat

Güngören Evden Eve Nakliyat

Dünyada sanayinin, ekonominin ve sosyal hayatın baş döndürücü bir şekilde gelişmesi nakliye hizmetine olan ihtiyacı artırıyor. Bu kategoride modern araç filosu ile hizmet veren şirket, dünya ile aynı anda kullanılan özel nakliye araçlarını ve nakliye çözümlerini programına dahil ediyor. Nakliye hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm odaklı hareket eden firma, ofis ve ev taşıma işleminin yanı sıra birçok kategoride çözüm üretmeye devam etmektedir.

Güngören Evden Eve Nakliyat Filosu

Bu sektörün ihtiyaç duyduğu modern araç filosu firmanın en önemli hizmet konusudur. Araçların modern ve yeni model olması hizmetin hızlı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynuyor. Araç vergisi, sigortası, bakımı ve benzeri bütün ihtiyaçlar şirket tarafından karşılanıyor. Ayrıca araçlar yaz kış aynı performansla çözüm üretmeye devam ediyor.

Kapalı kasa araçlar, yük taşıma işlemi esnasında yağmur, kar ve benzeri olumsuz hava koşullarına karşı maksimum çözüm üretiyor. İçeri su almayan araçlar, sıcak ve soğuk havayı da dışarıda tutuyor. Ayrıca taşıma işleminde araçlar resmi prosedüre uygun şekilde yükleme yapıyor.

Güngören Evden Eve Nakliyat Özel Paketleme

Taşıma işlemi esnasında eşyanın zarar görmesi, nakliye hizmetinin en büyük sorunlarından birini teşkil ediyor. Özellikle kırılabilir eşyalar, aynalar, bardaklar tabaklar ve benzeri eşyalar taşıma esnasında zarar görüyor. Firma, LCD tv dahil olmak üzere bütün kırılma ihtimali olan eşyalar için özel paketleme ve yükleme çözümleri sunuyor.

Güngören Evden Eve Nakliyat Yükleme İşlemi

Yükleme işleminde eşyaların genel yapısı, ağırlıkları ve istihap durumları dikkate alınıyor. Yani en alta ağır eşyalar gelecek şekilde yükleme yapılıyor. En hassas eşya kamyonda en güvenli noktaya yerleştiriliyor. Bu işlem eşyaların zarar görmesini engellediği gibi güvenli taşıma çözümleri sunuyor. Kamyon ve tır kategorisinde yer alan bütün araçlar özel yöntemlerle yükleniyor. Bu yükleme işleminde çalışan elemanlar aynı titizlikle eşyaları yeni adrese indiriyor. Taşıma süresi boyunca eşyaların güvenliği en önemli konulardan biridir.

Güngören Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Nakliye hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için ilk aşamada firma çözüm odaklı hareket ediyor. Kapalı kamyon ve asansörlü özelliklere sahip araçlar en doğru yere park ediliyor. Park edilen yere bakan pencere ve balkonlar da firma tarafından inceleniyor. Çatı bölümündeki girişler ve teraslar da aynı şekilde inceleniyor. Yapılan inceleme işlemi sonunda eşya indirme işlemi için en doğru nokta tespit ediliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.