Gümüşhane Evden Eve Nakliyat

gümüşhane eve nakliyat

Gümüşhane Evden Eve Nakliyat

Gümüşhane ve çevresinde evden eve nakliyat hizmet veren firma yaptığı her işte müşteri odaklı olarak çalışır. Uzman personeli ve donanımlı araçlarıyla ev ve iş yeri gibi yaşam alanlarının nakliye işlemlerini kısa sürede başarıyla yerine getirir. Gümüşhane dışına taşınacak eşyalar için şehirler arası taşımacılık da yapılır.

Uzman ve Deneyimli Personel

Evden eve nakliyat işi her ne kadar kaba güce dayanıyor gibi görünse de oldukça incelikli ve titizlik isteyen bir iştir. Çünkü taşınacak eşyaların pek çoğu taşınma sırasında zarar görebilecek niteliktedir. Bu nedenle firma personeli hizmet içi eğitimlerden geçirilir. Ayrıca kanunen gerekli olan iş güvenliği ve sağlığı gibi konularda gerekli eğitimler sağlanır. Tüm bu eğitimler tecrübe ile de birleştiğinde tüm nakliyat aşamaları ustalıkla yürütülür.

Eşyaların güvenliği için her biri tek tek kendi niteliğine uygun şekilde paketlenir. Kırılabilir nitelikteki cam ve porselen eşyalar, mutfak malzemeleri, aynalar, aksesuarlar tek kullanımlık malzemelerle paketlenir ve sarsılmayacak şekilde büyük kutulara yerleştirilir. Mobilyalar için çizilmeye karşı önlemler alınır. Demonte taşınacak parçalar mobilya ustaları tarafından özenle parçalanır ve yeni adreste istenen yere kurulur. Beyaz eşyaların çıkarılması ve kurulumu da uzman ellerle yapılır.

Asansörlü Nakliyat

Firmanın araç filosunda bulunan küçüklü büyüklü tüm araçlar son teknolojilere uygun sistemlerle donatılmıştır. Asansörlü sistemler sayesinde eşyalar sarsılmadan bulunduğu yerden çıkarılır ve araçlara yüklenir. Gidilen adreste de asansörlü sistemler kullanılarak araçlardan indirilerek yeni mekana alınır. Binaların ortak alanları nakliye için kullanılmaz ve böylece bu alanlara zarar verilmesi söz konusu değildir.

Araçlar kapalı kasalara sahiptir. Kasaların iç kısımları sarsılmalara karşı güçlendirilmiştir. Kasalar, eşyaları kirden, tozdan ve olumsuz hava koşullarından en iyi şekilde korur.

Garantili Hizmet

Firma personeli her ne kadar tüm aşamaları titizlikle yerine getirse ve riskler minimuma indirilse de elde olmayan nedenlerle zarar ortaya çıkabilir. Böyle durumlar için işe başlarken eşyalar sigortalanır ve güvence sağlanır.

Yüksek Fiyat Kalite Performansı

Firmanın uzman personelle en kaliteli şekilde verdiği hizmetlerin bedeli müşteri memnuniyetinin sağlanması adına piyasa koşullarının altında belirlenir. Her işte otomatik şeklde bir fiyat vermek yerine ücretsiz keşif yapılarak işe özel fiyat teklifi hazırlanır. Ücretsiz keşif sırasında eşyaların miktarı, niteliği, bulunduğu kat, taşınacak mekanın kaçıncı katta olduğu gibi bilgiler toplanır. Taşınacak mesafe gibi değerler de dikkate alınarak her iki tarafın menfaatine uygun bir teklif sunulur. Her durumda fiyatların fiyat kalite performansının yüksek olduğuna kuşku yoktur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.