Göktürk Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliye

Beylikdüzü Göktürk Nakliyat

Rakiplerine kaliteli hizmet sunmak suretiyle fark atan şirketimiz, hizmet kalitesini artırarak kendini ispatlamıştır. Profesyonel nakliyecilik sektörünün gereklerini yerine getiren şirket elemanlarımız eşya nakil işlemlerinde oldukça başarılı ve etkili çözüm seçeneği sunmaktadır ve bu işte müşteri memnuniyetini tercih etmektedir.

Nakliye Müşteri Hizmetlerimiz

Nakliyecilikle ilgili bütün sorunları günlük takip eden şirketimizin iletişim numaraları günün her saatinde açıktır. Bizi aramanız ve yükünüz hakkında bilgi vermeniz yeterlidir. Ev, iş yeri, fabrika, ofis, depo, fuar ve imalathane gibi birçok yerin taşınması için çözüm üretiyoruz. Tekstilden oto parçaya kadar bütün sektörlerin ihtiyaç duyduğu nakliye hizmeti, programımızda yer almaktadır.

Yeni Nesil Nakliye Hizmeti

Nakliye denildiğinde ilk akla gelen eşya taşıma işlemidir. Ancak nakliye denildiği zaman kamyon ile taşınabilir eşyaların tümünü kapsamaktadır. Nakliyeciliğin geniş bir versiyonu vardır ve bu versiyon her geçen gün genişlemektedir. Şehir içinde gerçekleştirilen taşıma işleminin yanı sıra şehirler arası taşıma işlemi de uzman ekibimiz tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor.

Taşıma Programımız

Hızlı yöntemlerin ve güvenli yöntemlerin öne çıktığı günümüz nakliyecilik sektöründe elemanlarımız taşınması gereken eşyayı inceliyor ve yükleme programı oluşturuyor. Yüklemenin yapılacağı yer de inceleniyor ve bu inceleme işlemiyle birlikte yükün nasıl araca nakledilebileceği analiz ediliyor. Elemanlarımız yapılan inceleme sonunda en iyi taşıma yöntemini tercih ederek nakil işlemini seri bir şekilde gerçekleştiriyor.

Asansörlü Nakliyat

Bu işte uzman şirket arayanlar için en iyi seçenek şirketimizdir. Şirketimizin işçi ekibi ve araç filosu, bu iş için biçilmiş kaftandır. Asansörlü aracımız sayesinde ağır yüklerin yüksek katlardan indirilmesi işlemi de saniyeler almaktadır. Bir işçi ordusunun indirebileceği ağır yükler asansörlü aracımız sayesinde seri bir şekilde indirilebilmektedir. Asansörlü özelliklere sahip araçlarla yükleme işlemi yapmak zamandan kazandırdığı kadar aynı zamanda oldukça ekonomiktir.

Yüksek binalardan eşya indirmenin en pratik yolu profesyonel asansörlü nakliyat seçenekleridir. Firmamızın filosunda yer alan asansörlü nakliyat araçlarımızla kısa sürede eşyalar yük aracına nakledilmektedir. Etkili ve aynı zamanda pratik özellikleriyle dikkat çeken asansörlü nakliyat araçları bu kategoride ehliyet sahibi olan şoförler tarafından kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.