Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat
Evden eve nakliyat hizmetleri tüm müşterilere %100 memnuniyet garantisi ile veriliyor. Ev taşıma işlemini kendisine sorun edinen müşterilerine, profesyonel kadroları ile verdikleri hizmetlerle taşınma işlemlerini kolaylaştırıyorlar. Evden eve taşıma hizmetlerini şehir içi ve şehirlerarası yılın her döneminde veriyorlar. Farklı araç seçenekleri bulunduğu için her türlü ev eşyası taşıma işlemlerini güvenli bir şekilde yapıyorlar. Evden eve nakliyat fiyat seçeneklerini ise taşınacak ev eşyası çokluğuna ve gidilecek mesafeye göre sunuyorlar.

Güvenilir Nakliyat Firması
Evden eve taşıma hizmeti alacak olanlar her zaman en güvenilir firmadan hizmet almalıdır. Firma, müşterilerine, firma seçiminde nelere dikkat edilmesi gerektiği hususunda bilgilendirme yapıyor. Anlaşma yapmadan önce taşıma işleminde kullanılacak araçları ve tüm taşıma izin belgelerini gösteriyor. Yaptıkları bilgilendirme ile müşterilerinin tüm eşyalarını en güvenli şekilde taşıyabileceklerini görmelerini sağlıyor. Ücretsiz ekspertiz hizmetleri ile taşınacak eşyaları gördükten sonra kaç elemanla hizmet verileceğini ve sunulabilecek ek hizmet türleri hakkında bilgi vererek nakliye ücret hesaplaması yapıyorlar.

Asansörlü Taşıma Hizmetleri
Evden eve nakliyat hizmetlerinde olmazsa olmaz hizmetlerden birisi asansörlü taşımadır. Bu hizmet ile eşyaların herhangi bir zarar görmeden ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlıyorlar. Yüksek katlı binalarda oturanlar eskiden eşyalar çıkartılırken merdiven boşluklarında duvara çarpma sonucu zarar görmesinden endişe ediyordu. Asansörlü taşıma hizmetleri vererek tüm müşterilerinin bu kaygıları taşımamalarını sağlıyorlar. Evden eve taşıma hizmet sözleşmesini yaparken, hizmetlerin asansörlü olarak sunulacağını belirtiyorlar.

Evden Eve Sigortalı Taşıma
Ev eşyası taşıma yönetmeliğine göre tüm hizmetleri sigortalı olarak sunuyorlar. Evden alınacak ve kamyona yüklenecek olan tüm eşyalar taşıma sırasında meydana gelebilecek her türlü olumsuzluğa karşı sigortalanıyor. Şehir içi ya da şehirlerarası tüm evden eve taşımalarda sözleşmeler sigortalı olarak yapılıyor. Profesyonel kadro ile sunulan hizmetlerde, eşya güvenliği hususunda da hassas davranılıyor ve müşteri memnuniyetinin %100 olması sağlanıyor. Sigortalı taşıma, taşıma sırasında eşyada meydana gelen her türlü hasarın karşılanmasını sağlıyor.

Uygun Fiyat Seçenekleri
Evden eve nakliyat firmaları fiyatlarını karşılaştırma yapanlar farklı bilgilere ulaşabilir. Profesyonel ve güvenilir hizmet sunan bir firma olarak sektörün en uygun taşıma fiyatlarını uyguluyor. Evden eve nakliyatlarda, evlerin 1+1, 2+1 ya da 3+1 özelliklerine ve eşya sayısına, eşyaların araçta kaplayacağı alanlara göre fiyat hesaplaması yapılıyor. Uygun fiyat seçeneklerini belirlerken, mesafe, personel sayısı, araç türü gibi kriterleri de göz önünde bulunduruyorlar. Ekspertiz hizmetleri ile en iyi fiyat belirlemesini yapıyorlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.