Esenyurt Ev Taşıma

ev tasima esenyurt

Esenyurt Ev Taşıma
Esenyurt bölgesi sanayi bölgesi olduğu için ev taşıma işlemlerinin sık yapıldığı bir bölgedir. Avcılar Evden eve nakliyat firması olarak verdikleri hizmetlerle her türlü ev taşıma hizmetlerini veriyorlar. Esenyurt ev taşıma hizmeti veren firmalar arasında en güvenilir olduğunu sunduğu hizmet seçenekleri ile gösteriyor. Ev taşıma işlemlerinde sunulan hizmetin profesyonel olması, işlemlerin daha güvenli ve kısa sürede tamamlanmasını sağlıyor. Ev değişikliği yapacak olan müşterilerine istedikleri gün ve saat için randevu vererek hizmet sunuyorlar.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat
Esenyurt ev taşıma hizmetlerini geniş kadrosu ile sunan firma müşterilerinden gelen tüm talepleri karşılamaya çalışıyor. Evden eve taşınma işlemlerinde, müşterilerin talep ettiği paketleme, demontaj, montaj, kurulum gibi hizmetleri usta elemanları ile veriyor. Esenyurt bölgesinden İstanbul içi ya da dışı herhangi bir adrese taşınmak isteyenlere hizmet veriyor. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinde son model ve bakımlı araçları ile taşma işlemlerini yapıyorlar.

Esenyurt Asasörlü Ev Taşıma
Esenyurt ev taşıma işlemlerinde giriş kat ve duruma göre 1. Kat harici tüm katlardan taşıma işlemlerini asansörlü olarak yapıyorlar. Firma ile iletişim kuran ve ev taşıma hizmeti talebinde bulunan müşterilerinden randevu alarak ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek taşınacak eşyaların tespitini yapıyorlar. Eşyaların durumuna göre araç belirlerken, evin konumuna göre asansör sisteminin nasıl kullanılacağına karar veriyorlar. Bu tespitleri yaptıktan sonra ev taşıma işlemlerinin en güvenli şekilde yapılmasını sağlıyorlar.

Ev Eşyalarının Paketlenmesi
Esenyurt ev taşıma hizmetlerinde nakliye hizmetleri ile birlikte paketleme ve montaj gibi ek hizmet seçeneklerini de sunuyor. Taşıma sırasında eşyaların zarar görmemesi için doğru paketlenmiş olması önemlidir. Ev eşyalarının paketlenmesi hizmetlerini alanında uzman elemanları özel paketleme malzemelerini kullanarak yapıyorlar. Ürün türüne göre paketleme malzemelerini kullanıyor ve ürün türüne göre istifleme yapıyorlar. Bu sistem taşıma sırasında eşyaların zarar görmemesini ve yeni adreste paketlerin içerisindeki eşyaların kullanılacağı alanlara bırakılmasını sağlayacaktır. Bu yöntem işlemlerin daha hızlı yapılmasını sağlıyor.

Esenyurt Ev Taşıma Fiyatları
Esenyurt ev taşıma fiyatları farklı kategorilere göre belirleniyor. Bu kategoriler içerisinde şehir içi, şehirlerarası, Esenyurt içi, evin büyüklük durumu, çalışma zorluğu gibi etkenler yer alıyor. Ev taşıma işlemlerinde mesafeye göre fiyat aralıkları önceden belirlenebiliyor. Taşınacak eşya miktarı ve talep edilen diğer ek hizmetleri ödenecek toplam fiyatın belirlenmesini sağlayacaktır. Ev taşıma fiyatları içerisine talep edilen ek hizmetlerle birlikte asansörlü taşıma ve taşıma sigortası dahil olarak sunuluyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.