Çatalca Evden Eve Nakliyat

Çatalca Evden Eve Nakliyat

Eski zamanlarda taşıma elamanları adı verilen şahıslar tarafından kaba düzen ile birlikte yapılan ev eşyası taşımacılığı günümüzde yerini evden eve olan nakliyat firmalarına bırakmış oldu. Son zamanlarda ev sahipleri ellerini hiç bir malzemeye sürmeden taşıma firmaları ile anlaşıp bu işi kolay bir şekilde yaptırabiliyorlar.

Çok uygun fiyatlara profesyonel ekipler bularak evinizi taşıyabilirsiniz. Gerçek manada evden eve nakliyat firması unvanı ile anılan kurumlar yalnızca ev eşyası taşıma görevi yapan firmalara aittir.

Firmaların evden eve nakliyat işini yapabilmeleri için karayolları ev ve ofis taşıma yetki belgeleri gibi çeşitli belgelere sahip olmaları gerekir. Bu belgeye sahip olmayan kişiler herhangi bir şekilde taşıma işi yapamaz. Kanunen bu işi yapmaları yasaktır. Sizler de evlerinizin eşyalarını taşıyacak iseniz mutlaka belgeli olan firmalar ile anlaşmanız gerekiyor.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Hangi Hizmetleri Verir?

Evden eve nakliyat firmaları şehirler arası olarak da hizmet varabiliyor. Firmalara verilen yetki belgeleri sayesinde taşıma işinde herhangi bir sorun meydana gelmez. Firmalara verilmiş olan yetki belgesi yalnızca ev taşıma işinde kullanılmaz aynı zamanda ofis ve iş yeri taşıma işlerinde de kullanılır.

Sigortalı taşımacılık sayesinde mallarınıza herhangi bir zarar gelmiyor. Evden eve nakliyat firmaları ağırlıklı olarak eşya taşımacılığı işinde çalışırlar. Şehir içi ve şehirler arası olmak üzere iki farklı şekilde hizmet verebilirler. Taşıma işleri kapalı olarak çelik kasalarda yapılır.

Profesyonel Ve Deneyimli Firmalar

Profesyonel olan ve deneyime sahip olan bir firma ilk önce işe ekspertiz hizmeti ile başlar. Ev taşıma süreci en iyi bu hizmetten geçer. Bu aşamada tanışma, taşıma fiyatı, eşya miktarı belirleme gibi bütün ince detaylar ele alınır.

Bunun yanı sıra sözleşme ve sigorta gibi gerekli olan anlaşmaların evrakları da hazırlanır. Bu gibi firmaların vermiş olduğu bazı hizmetler şöyledir; parça eşya taşıma, ofis taşımacılık, komple ev taşıma, şehir içi nakliye, banka taşıma, asansörlü taşımacılık, şehirler arası ev taşıma, villa taşıma, askılı tekstil taşıma, para kasası taşıma, ambalajlı taşımacılık gibi muhteviyatı olan her eşya taşınır ve nakliye edilir.

Her firma aynı şekilde hizmet vermez. Bunun için detaylı bir şekilde araştırma yapmanız gerekiyor. Ekspertiz hizmeti vermeyi teklif eden, bulunduğunuz ilde olan firmalar ile çalışmanız çok daha doğru bir tercih olur.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Nasıl İşe Başlar?

Özel korunaklı bir şekilde eşyalarınız evden eve nakliyat firmaları tarafından taşınır. Ekspertiz hizmeti veren firmalar en iyi firmalardır. Evinize gelen nakliye firması elemanları ilk önce evde bulunan eşyaları paketlemek ile işe başlar. Daha sonra ise mobilya, beyaz eşya gibi büyük ve ağır olan eşyalarınızın montaj işlemlerini yapar. Bu işten sonra ise ekip toplama yapar. Profesyonel bir evden eve nakliyat firması evinizin 2. Kat üzeri olması durumunda asansör ile eşyalarınız taşınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.