Beylikdüzü Ümraniye Nakliyat

beylikdüzü ümraniye nakliyat

Beylikdüzü Ümraniye Nakliyat

Nakliyat hizmetlerinin tümünü belirli bir planlama ile sistematik olarak yapıyorlar. Beylikdüzü ile Ümraniye arasında eşya taşımak isteyenlere en güvenilir hizmeti verdiklerini gösteriyorlar. Verdikleri hizmetlerle ilgili merak edilen tüm soruları cevaplandırıyor, müşterinin taşıdığı bazı kaygıları ortadan kaldırıyorlar. Hizmetlerini sunarken, kaç eleman ve hangi araç ile ne kadar sürede tamamlanacağı gibi bilgileri vererek planlama yapılmasını sağlıyorlar. Şehir için nakliyat hizmetlerinde tüm seçenekleri sunuyor ve müşterilerinin en uygun fiyatlı hizmetlerden faydalanmalarını sağlıyorlar.

Ev Eşyası Taşıma

Beylikdüzü nakliye firması olarak sundukları hizmet seçenekleri arasında ev eşyası taşıma seçeneği de yer alıyor. Kapalı kasa araçlarla, Beylikdüzü’nden alınan eşyalar en güvenli şekilde Ümraniye’de belirtilen adrese taşınıyor. Firma hizmetlerini sunarken tüm müşterilerinin avantajlardan faydalanmalarını sağlıyor. Bu avantajlar arasında, eşyaların güvenliği için özel paketleme hizmeti, sigortalı taşıma, uygun fiyat seçenekleri yer alıyor. Uygun fiyat verebilmek için ev eşya taşıma hizmetlerinde ücretsiz ekspertiz yaparak eşya tespitine göre fiyat veriyorlar.

Profesyonel Taşıma Hizmetleri

Beylikdüzü Ümraniye arası tüm taşıma hizmetleri profesyonel olarak yapılıyor. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılıkta uzun yılların verdiği deneyim ile müşterilerine planlı, garantili ve güvenilir hizmetler sunuyorlar. Eşya taşıma konusunda her türlü araç ve donanıma sahip oldukları için yüksek binalardan eşyaların alınmasını ve yine yüksek binalara bırakılması işlemlerini asansörlü sistemleri ile güvenle yapabiliyorlar. Firma hem araç hem de personel açısından istenilen yeterliliğe sahip olduğunu ve hizmet yetki belgelerinin bulunduğunu müşterilerine gösteriyor.

Asansörlü Ve Sigortalı Taşıma Hizmetleri

Ev eşyası taşıma hizmetlerinde, eşyaların zarar görmemesi için her türlü tedbiri alıyorlar. Yüksek katlı binalardan yapılacak taşıma işlemlerinde asansör araçlarını kullanıyorlar. Asansör sayesinde ev eşyaları çarpma ya da sürtünme gibi risklerle karşılaşmıyor. Güvenli taşıma işlemlerini asansörlü ve sigortalı olarak profesyonel elemanları ile yapıyorlar. Beylikdüzü adresinden alanın eşyalar, kapalı kasa kamyonlarla en güvenli şekilde Ümraniye’deki adrese aynı gün ve birkaç saat içerisinde taşınıyor.

Evden eve Nakliyat Fiyatları

Beylikdüzü firması, Ümraniye nakliye hizmetlerinde fiyatları, taşınacak evin büyüklüğüne göre belirliyor. Fiyat tarifleri, nakliye fiyatı, kolileme hizmeti, avize montajı, duvar montaj paketi, stor perde montajı seçeneklerine göre belirleniyor. Ev taşımaları 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 gibi ev büyüklüklerine ve eşya miktarına göre belirleniyor. Ev eşyası ekspertizi yapıldığında önceden belirlenen fiyat aralığına göre hesaplama yapılıyor. İstenen ek hizmetlerin ücretlerini nakliye fiyatına ekleyerek toplam fiyat hesaplamasını yapıyor ve müşterilerine bildiriyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.