Beylikdüzü Şişli Nakliyat

Beylikdüzü Şişli Nakliyat
Özel yöntemlerin öne çıktığı günümüz nakliyecilikte, şoförler ve araç filosu hizmetin seyrini değiştiriyor. Hizmet kalitesinin artmasında önemli bir role sahip olan yük araçlarımız ve deneyimli eleman kadromuz ticarette ve günlük hayatta gerekli hale gelen eşya taşıma işlemini kısa süre zarfında gerçekleştirmektedir.

Nakliyat Hizmetinde İlk Adım
Nakliyenin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinde ilk aşamada ekspertiz hizmeti önem kazanmaktadır. Ekspertiz hizmetimizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için öncelikle bu işte ehil olan elemanlarımız görev almaktadır. Ekspertizlerimiz, eşyanın taşınacağı yeri inceliyor ve eşyanın taşınacağı çıkışı inceliyor. Fabrika, ev, iş yeri, ofis ve benzeri yerlerde giriş ve çıkışlar farklı olabilir. Bu farklılık taşınma problemini beraberinde getirebilir. Taşınma esnasında veya yükün bir adresten alınıp diğer bir adrese tesliminde ekspertiz hizmeti nakliyeyi çok kolay hale getirmektedir.

Sigortalı Nakliye Hizmeti Sunuyoruz
Sigortalanan eşyalar taşıma işlemi süresi boyunca sigorta şirketinin garantörlüğü altındadır. Taşınan eşyanın sigortası varsa ve sigorta şartları çerçevesinde eşya zarar görürse, bu durumda sigorta şirketi zararı karşılamaktadır ve bu şekilde eşya sahibi zarardan kurtulmaktadır.

Araç Filomuz Bakımlı
Motorlu taşıtlar vergisi, sigortalama ve benzeri araç masraflarını karşılayan şirketimiz aracın sanayi bakım işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Son model, güçlü ve bakımlı araçlarımız her zaman yollardadır ve her zaman için hizmet vermeye devam etmektedir.
Asansörlü nakliyat hizmeti için gerekli olan asansörlü araçlar da taşıma işlemi esnasında temin edilmektedir. Asansörlü araçlarımız, istediğiniz süre zarfında eşyaları kolaylıkla yüksek binalardan aşağı indirebilmektedir. Özellikle buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi taşıması zor olan eşyalar işçi ordusuna gerek kalmadan asansörlü araçla seri bir şekilde indirilebilir. Asansörlü araçlar eşyaların yüksek katlara çıkarılmasında da kolaylık sağlayan etkili araçlardır.

Evden eve Nakliyat Fiyatları
Güvenilir ve pratik yöntemlerle gerçekleştirilen nakliye hizmetimizin başarılı bir şekilde sonlandırılması için ekspertizden eşya teslimatına kadar bütün aşamalarda uzmanları görevlendiriyoruz. Ücretlendirme işleminde firmamız her bir aşama için ayrı ayrı ücretlendirme işlemi gerçekleştiriyor. Fiyatlandırmada eşyanın taşınacağı adresin uzaklığı da etkili oluyor. Mazot fiyatları ve araç masrafları arttıkça bu artış nakliye ücretlerine yansıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.