Beylikdüzü Ofis Taşıma

ofis tasima

Beylikdüzü Ofis Taşıma

Beylikdüzü ofis taşıma konusunda uzman olan firma tüm talepleri en kısa sürede karşılıyor. Beylikdüzü bölgesindeki iş yeri, büro ya da ofis gibi çalışma yerlerini, müşterilerinin yeni adresine hemen taşıyorlar. Ofis taşıma işlemlerindeki tecrübeleri ile iş yerinde bulunan tüm elektronik cihazların ve diğer eşyalarının zarar görmeden taşınmalarını sağlıyor. Deneyimli ekipleri ve uygun araçları ile ofiste bulunan tüm eşyaları özel ambalaj malzemeleri ile muhafaza altına alıyor ve paketliyorlar.

Ofis Taşıma Hizmetleri

Beylikdüzü ofis taşıma hizmetlerinden faydalanmak isteyen müşterilerinin ofislerindeki eşyaları görerek verilecek hizmetler için planlama yapıyorlar. Kişiler taşınmayı planladıkları tarihi kesinleştirdiğinde firma ile görüşerek randevu oluşturabiliyor. Önceden yapılan ekspertiz ile tespit edilen eşya durumuna göre araç ve yeterli sayıda personel belirlemesi yapılıyor. Ofisin bulunduğu kat konumuna göre gerekli durumlarda asansörlü sistem kullanılıyor. Ofis taşıma hizmetlerinde uzman montaj elemanları ve paketleme elamanları hazır bulunuyor ve talep edilen hizmeti veriyorlar.

Profesyonel Taşıma Hizmetleri

Beylikdüzü nakliyat firması, tüm taşıma türlerinde profesyonel hizmet seçenekleri sunuyor. Ofis taşıma işlemelerinde, eşya miktarına ve eşyaların büyüklük, ağırlık durumlarına göre yeterli sayıda personel belirleniyor. Ofis taşıma hizmet taleplerinde ortalama 5 personel planlaması yapılıyor. Taşınacak eşyaların türüne ve büyüklük durumlarına göre panelvan, kamyonet ya da farklı büyüklüklerde kamyon seçenekleri kullanılıyor. Taşıma ekipleri içerisinde mobilya ustası bulunduğu için eşyaların sökümü ve tekrar montaj işlemleri güvenli olarak yapılıyor.

Kolileme Hizmetleri

Ofis taşıma ya da evden eve taşıma hizmetlerinde müşterin talebine göre paketleme hizmetleri veriliyor. Ofis taşıma hizmetlerinde en çok merak edilen konu, evrak ve belge türü ürünlerin kolileme yapılıp yapılmadığıdır. Bu işlemler tamamen müşterinin talebine göre yapılıyor. Müşterilerinden gelen tüm hizmet taleplerini sunuyor ve kolileme işlemlerinin tüm ürün türleri için özenle yapılmasını sağlıyorlar. Ofis taşıma işlemlerinde kolileme yaparken, koli içerisine koydukları eşya ürünü ve ne olduğunu koli üzerine yazıyorlar. Bu taşım sırasında dikkat edilmesi gereken eşyaların zarar görmemesini sağlıyor.

Ofis Taşıma Fiyatları

Beylikdüzü ofis taşıma hizmetlerinde müşterilere farklı fiyat bilgileri verilebiliyor. Fiyat farklılıklarının oluşmasına neden olan etkenler arasında taşıma yapılacak iki adres arasındaki mesafe, eşyaların miktarı, boyutları ve çalışacak personel sayısı yer alıyor. Ofisin bulunduğu konum ve taşıma işlemlerinde karşılaşılacak zorluklar fiyatların farklı olmasına neden oluyor. Firma tüm müşterilerini, sunacağı hizmetler hakkında bilgilendirme yaparak uygun fiyat seçenekleri ile ofis taşıma hizmetlerini sunmaya çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.