Beylikdüzü Küçükçekmece Nakliyat

küçükçekmece nakliyat

Beylikdüzü Küçükçekmece Nakliyat
Nakliyat ve taşımacılık sektöründe hizmet eden firmamız siz müşterilerimizin devamlı tercih ettiği nakliyat ve taşımacılık firması olmaktan gurur ve onur duyuyoruz. Sektörün en kaliteli ve en hızlı ve memnuniyet duyacağınız hizmeti sağlamak ve sizleri taşımacılık nakliyat ailemize dahil ederek işinizi gerçekleştirirken memnuniyetinizi kazanmak bizim en hassas olduğumuz iş politikalarımızdadır. Aklınıza gelebilecek her koşulda ve yaptığımız tüm nakliyat ve taşımacılık hizmetlerinde aynı kalite seviyesi ölçüsünde hizmet vermek asli prensibimizdir.

Hiçbir iş ve müşteri ayrımı yapmaksızın, bütün her müşterimizin eşyalarına verdiği değerin bilinci ile işlerinizi yapıyoruz. Tüm eşyalarınızın taşınma süreci ile birebir ilgilenerek, eski yerinizde paketleme safhasından yeni evinize yerleştirilme aşamasına kadar büyük bir dikkat ve titizlik içerisinde çalışıyoruz. Avrupa Birliğinin genel kabul görmüş standartlarında bir taşınma deneyimini sizlerle buluşturarak, yüksek kaliteli biçimde nakliyat işlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Uzun yıllardır taşımacılık ve nakliyat sektörün içerisinde olmanın verdiği emsalsiz tecrübe ve deneyim ile geçen zamanla kendimizi daha fazla geliştiriyoruz ve sizleri daha çok memnun edebilmek için iş akış süreçlerimizi iyileştiriyoruz. Piyasa da var olmanın altın kuralı müşteri her zaman haklıdır deyimini kendimize ilke edinip, her türlü taşımacılık ve depolama işlemlerinde siz en kıymetli müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

beylikduzu kucukcekmece

 

Evimi Nasıl Taşıyabilirim?

Evinizi taşımaya kadar vermeden önce eşyalarınızı en öncelikli olarak düzenlemelisiniz. Beylikdüzü evden eve Nakliyat olarak Küçük boyutlu, cam ve porselen malzemeden imal edilmiş kırılabilecek eşyalarınızı kağıt ya da gazeteye sararak güvenli bir hale getirip kolilemeniz de fayda var. Sonrasında halı ve kilim gibi yer kaplayan malzemelerinizi rulo haline getirip taşınma esnasında zaman kazanabilirsiniz. Mobilya ve büyük ölçekli eşyalarınızın hazırlanması için nakliyat firmasından destek alabilirsiniz.

Taşınırken Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir?

Öncelikle nakliyat firmanızla görüşerek güvenilir olup olmadığını anlamanız çok önemli. Fiyat çıkarırken önemli bilgileri eksiksiz aktarmaya özen gösterin, fiyat verirken dikkat edilecek başlıca hususlar;
Taşınacak yer kaçıncı katta,
Ev eşyaları ve mobilyalar düzenlenmiş mi?
İki yer arası mesafe,
Bunlar gibi faktörler sizlere taşınma maliyeti çıkarırken bir yön verecektir. Ayrıca taşıyıcı firmanızdan eşyalara nakil sigortası yapıp yapmadığını da öğrenin. Nakil sigortası sayesinde kırılan ya da bozulan herhangi bir eşyanızın yeniden temin edilmesi yahut onarılması mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.