Beylikdüzü Kağıthane Nakliyat

evden nakliyat

Beylikdüzü Kağıthane Nakliyat
Ticarette üretilen eşyaların ve ürünlerin zamanında reyona ulaşması gerekiyor. Bunun için de hızlı ve güvenli nakliye hizmetine ihtiyaç duyuluyor. Ev, ofis, fabrika ve fuar taşıma işlemlerinde de zaman önemlidir. En kısa zamanda eşyaların yerine ulaşması iş ve sosyal hayatı olumlu bir şekilde etkiliyor.
Yük Araçlarımız Hizmete Hazır
Hızlı yöntemlerle gerçekleştirilen nakliye işlemlerinde çözüm odaklı hareket eden şirketimiz işinin ehli personel ekibi ile çözüm üretmeye devam ediyor. Kamyon, kamyonet, tır ve benzeri yük araçlarının yanı sıra özel asansörlü araçlarımız taşıma işlemini kolaylaştırıyor. Her türlü eşya, ürün ve benzeri eşyalar pratik bir şekilde yerine ulaştırılıyor.

Randevu Alma İşlemi
Taşınmasını düşündüğünüz eşyanız hakkında müşteri hizmetlerimize bilgi verebilirsiniz. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda müşteri hizmetlerimiz en iyi hizmet programını oluşturuyor. Oluşturulan hizmet programında amaç, eşyaların özel bir şekilde paketlenmesi, yüklenmesi ve kısa sürede adresine teslim edilmesidir.

Taşıma İşlemi ve Güvenlik Konusu

Paketleme, yükleme ve sigortalama seçenekleriyle eşyalarınız maksimum güvenli bir şekilde yerine ulaşıyor. Güvenilir nakliye hizmetimizin diğer bir önemli konusu yük araçlarımızdır. Yük araçlarımız bakımlıdır ve her zaman yola çıkacak şekilde hazırdır. Lastik bakımı, yağ bakımı ve diğer bakımlar düzenli yapılıyor.
Uzun yolda güvenli çözüm seçenekleri sunan şirketimiz Ulaştırma Bakanlığı izin belgesine sahiptir ve resmi çalışmaktadır. Şoförlerimiz güvenli yük teslimatı için son derece tedbirli bir şekilde hareket etmektedir.

Her Türlü Eşyayı Taşıyoruz
Kullanım kalitesi bakımından birinci sınıf özelliklere sahip olan yük araçlarımız, evden eve nakliyat kategorisinin ilk sırasında yer alan seçeneklerden biridir. Kullanışlı olduğu kadar güçlü ve etkili özelliklere sahip olan bu yük araçlarımız her zaman göreve hazırdır. Firma olarak hizmet kalitesini artırmak ve bununla birlikte müşterimizin beklediği hizmet kalitesini artırmak en önemli hedeflerimizden biridir.
Nakliyede parça eşya taşımadan ev eşyası taşıma işlemine kadar bütün kategorilerde müşterimizin memnuniyetini tercih ediyoruz. Elemanlarımız kaliteli hizmet sunmakla birlikte uygun fiyat kategorisinde çözüm üretmeye devam etmektedir. Taşınacak bütün eşyaların özel bir şekilde paketlenmesi en önemli konulardan biridir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.