Beylikdüzü İzmit Nakliyat

izmit nakliyat

Beylikdüzü İzmit Nakliyat
Beylikdüzü nakliyat firmaları arasında yer alan güvenilir bir firma olarak tüm müşterilerine kaliteli hizmet seçenekleri sunuyor. Beylikdüzü İzmit nakliyat hizmetlerini talep eden müşterilerine şehirlerarası nakliyat tarifelerine göre hizmet veriyorlar. Taşınma hizmetlerin de sunulan seçenekler arasında, ev taşıma, ofis taşıma ya da farkı eşya türü taşıma seçenekleri yer alıyor. Taşınacak olan eşyaya göre hizmet planlamalarını, araç türü ve personel belirleyerek yapıyorlar. Beylikdüzü ile İzmit arasında yapılacak nakliye hizmetlerinde uygun fiyat seçenekleri sunuyor.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri
Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetleri ile evini İzmit bölgesine taşımak isteyenler belirlenen randevuya göre hizmet veriyorlar. Taşınma işlemlerini aynı gün içerisinde yapabiliyorlar. Asansörlü ve profesyonel elamanlarla verilen hizmetler sayesinde Beylikdüzü adresindeki evden eşyalar kamyona hızlı bir şekilde yükleniyor ve aynı gün içerisinde İzmit’teki adrese ulaştırılıyor. Evde bulunan eşya miktarı ne olursa olsun mobilya ustaları ile eşyaların sökülme ve montaj işlemleri yapılıyor.

Sigortalı Ev Taşıma
Beylikdüzü İzmit nakliyat hizmetlerinde ev eşyaları için sigortalı hizmet seçenekleri sunuluyor. Ev eşyaları taşıma işlemleri için hizmet sözleşmesini hazırlarken, taşıma sigortasını da hazırlıyorlar. Taşıma sigortasının başlangıcı belirlenen taşıma randevu günü ve saatidir. Firma elamanları evdeki eşyaları bulunduğu yerden aldığı anda sigorta süreci başlıyor. Yeni adresteki yerine konulana kadar sigorta güvencesi devam ediyor ve bu sırada eşyaya bir zarar geldiğinde, sigorta tarafından karşılanıyor.

Ek Hizmet Talepleri
Beylikdüzü İzmit nakliyat hizmetlerinde müşteriler taşınacak eşya türlerine göre farklı ek hizmetleri talep edebiliyorlar. Evden eve taşınma işleminde talep edilen ek hizmetler arasında, paketleme ve montaj işlemleri yer alıyor. Küçük ya da büyük tüm ev türlerinde ev sahipleri eşya paketleme hizmetlerini talep edebiliyor. Ev eşyalarının çokluk durumları ve yapılacak montaj işlemlerine göre ek hizmet fiyatlarını belirliyorlar. Müşterilerine hem nakliye hem de ek hizmet fiyat seçeneklerini en uygun olacak şekilde sunuyorlar.

Beylikdüzü İzmit Nakliyat Fiyatları
Beylikdüzü İzmit nakliyat hizmetleri için belirledikleri fiyat tarifeleri, mesafeye göre ve taşınacak eşyanın miktarına göre belirleniyor. Taşınacak eşyanın miktarına göre panelvan, kamyonet ya da kamyon seçenekleri kullanılıyor. Araç türü fiyatların farklı olmasına neden oluyor. Beylikdüzü merkezli hizmetlerinde müşterilerine gidilecek mesafeye göre fiyat seçeneklerini sunarken, müşteri memnuniyeti için uygun fiyatlar sunmaya çalışıyorlar. Nakliye hizmetlerinde her türlü ağırlık ve şekilde eşya türleri en güvenli şekilde ve alanında uzman personeller yardımı ile taşınıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.