Beylikdüzü Gaziantep Nakliyat

gaziantep nakliyat

Beylikdüzü Gaziantep Nakliyat
Evini taşımak isteyenler, ofisini taşımak isteyenler ve değerli eşyalarını bir adresten diğer bir adrese taşıtmak isteyenler nakliye firmaları ile çalışır. Ev taşımadan ofis taşımaya kadar bütün aşamalarda firmamız istediğiniz etkili nakliye çözümlerini sizler için bir araya getiriyor.

Profesyonel Nakliyat
İş ve eğitim dünyasında zamanı olmayanlar için en etkili taşınma seçeneği nakliye hizmetidir. Nakliye hizmetinin pratik olması ve kolay çözüm seçeneği sunması herkes için kolaylık sağlıyor. Amatör yöntemlerle zaman kaybetmeden kısa sürede eşyanızı istediğiniz adrese taşımak istiyorsanız bizi arayın.
Firmamızın müşteri hizmetleri taleplerinizi yerinde değerlendiriyor ve istediğiniz nakliye hizmeti ile paralel çözüm seçenekleri sunuyor. Müşteri hizmetleri, adresinize kısa süre zarfında ekspertiz elemanı gönderiyor ve elemanlar eşyalar yerinde inceledikten sonra özel taşıma programı oluşturuyor. Oluşan bu taşıma programı çerçevesinde elemanlarımız uygun bir tarih belirleyerek taşıma tarihi oluşturuyor.

Hızlı ve Etkili Nakliyat
Taşıma işlemi esnasında müşterimizle sözleşme imzalıyoruz ve müşterimizin uygun gördüğü zamanda taşıma işlemine geçiyoruz. Elemanlarımız taşıma işleminde meydana gelen kazaların oluşturduğu maddi hasarı minimum seviyeye düşürmek için isteğe bağlı sigortalama seçeneği sunuyor. Sigortalama işlemimiz, taşıma süresi boyunca geçerlidir ve sigortalanan eşyanın sigorta süresi taşıma işlemi bittiğinde sona ermektedir.

Şoförlerimiz Deneyimli
Şehirler arası yollarda tecrübe ve profesyonellik önemlidir. Firmamız yükünüzü işin ustası olan şoförlere teslim ediyor. Resmi evrakları tam olan şoförlerimiz ve araçlarımız, sorun yaşamadan teslimat adresine ulaşıyor. Teslimat esnasında alınması gereken tedbirler eşya paketleme işlemi ile başlıyor. Taşınacak eşyanın taşıma işlemi esnasında zarar görmemesi için özelliğine uygun ambalajlarla paketleniyor.

Eşyalarınız Emin Ellerde
Bu işte uzman elemanlarımız erekli önlemleri alarak en iyi paketleme çözümleri sunuyor. Taşıma işleminde paketleme işleminden sonra yükleme safhasına geçiliyor. Yükleme safhasında sağlam ve dayanıklı eşyalar alta, kırılabilir eşyalar ise en üste yerleştiriliyor. Taşıma işleminde güven konusunda yük araçlarımız da çok önemlidir. Tır kategorisinde yer alan yük araçlarımız güvenli bir şekilde eşya taşımaktadır ve her hangi bir sarsıntı oluşturmamaktadır.

Hizmette Kaliteyi Tercih Ediyoruz
Şoförlerimiz eşyaları sarsmadan taşıyor ve en güvenli yolları tercih ederek eşyaları yerine ulaştırıyor. Güven ve kaliteli nakliye çözümlerimiz her yıl düzenli bir şekilde güncelleniyor ve hizmet kalitemiz bu şekilde artırılıyor. Araç filomuzda yer alan eski araçlar yerini yeni model araçlara bırakıyor. Her zaman dinç ve dinamik servis ekiplerine yer veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.