Beylikdüzü Çanakkale Nakliyat

canakkale nakliyat

Beylikdüzü Çanakkale Nakliyat

Şehir içi ve şehirler arası nakliyat seçeneklerinin ön planda yer aldığı nakliye hizmetimizde uzman elemanlar görev alıyor. Deneyimli, tecrübeli ve işinin ehli elemanlarımız paketleme, yükleme ve sözleşmede geçen adrese teslim konularında güven vermeye devam etmektedir.
Nakliyede şoför, eşyanın zamanında teslim edilmesi, güvenli bir şekilde eşyanın yüklenmesi gibi konular bizim için önemlidir. Yükleme ve benzeri konularda gereken ciddiyeti göstermeyen şirketler, eşyaların gereksiz yere zarar görmesine neden oluyor.

Modern ve Güçlü Filo

Nakliye hizmetimizin temel taşı konumundaki yük araçları, düzenli bir şekilde bakımdan geçiriliyor. Bakım ve onarım işlemleri, vergi ve sigorta işlemleri ekibimiz tarafından takip ediliyor. Müşterimiz sadece ödenecek tutarı ödüyor ve başka bir masraf ödemiyor. Nakliye hizmetimizde parça eşya taşıma, fuar taşıma, fabrika taşıma ve ev taşıma gibi bütün kategorilerde çözüm üretiyoruz.

Güvenli Yükleme ve Teslimat

Nakliyeciliğin en önemli hususlarından biri bu işte uzmanlık gerektiren konularda çözüm üretmektir. Beylikdüzü Nakliyat Firmamız, eşyaların zarar görmeden taşınması için paketleme ve yükleme gibi önemli aşamalarda gereken titizliği göstermektedir. Ayrıca şoför ekibimizin tecrübeli olması ve uzun yol tecrübesine sahip olması da bizim için önemlidir.

Resmi Nakliye Hizmeti

Şoförlerimiz işini bilen kişilerden oluşuyor ve araç kullanımı konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahiptir. Src psiko-teknik belgelerine sahip elemanlarımız resmi belgeler konusunda sıkıntı yaşamamaktadır. K belgesinden Ulaştırma Bakanlığı iznine kadar zorunlu hale gelmiş bütün belgeleri tedarik ettik. Çanakkale Nakliye hizmetinde yolda her hangi bir sorun çıkmaması için resmi açıdan veya teknik açıdan gerekli önlemleri almaya devam ediyoruz.

Araç Filomuz Bakımlıdır

Nakliyenin kesintisiz bir şekilde ilerleyebilmesi için öncelikle araç filosunun modern olması son derece önemlidir. Araç filosunun modern olmaması durumunda araçlar sık sık arıza yapar ve bu durumda da işler aksar. Nakliye filomuzdaki araçların hepsinin gerekli bakım işlemi ekibimiz tarafından takip edilmektedir ve gerekli işlemler aksamadan devam etmektedir.
Yükleme ve diğer kategorilerdeki elemanlarımız da bu işin ehli olan ve bu işe yıllarını vermiş kişilerden oluşmaktadır. Elemanlarımız istediğiniz zaman zarfında adresinize ulaşıyor ve istediğiniz yükü, istediğiniz adrese güvenle bırakıyor.

 

Beylikdüzü Çanakkale Nakliyat” İçin 1 yorum yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.