Beylikdüzü Ataşehir Nakliyat

atasehir nakliyat

Beylikdüzü Ataşehir Nakliyat

Evlerde bulunan beyaz eşyalar, mobilyalar ve diğer bütün eşyalar, pratik yöntemlerle taşınıyor. Taşıma işleminin seri bir şekilde yapılabilmesi için ilk aşamada işin uzmanları devreye giriyor nakliye çözümleri konusunda evden eve nakliye şirketleri içerisinde şirket ilk sırada yer alıyor.

Beylikdüzü Ataşehir Evden Eve Nakliye

Yeni ev alanlar, evini yenileyenler veya başka bir sebeple taşınmak zorunda kalanlar sorunsuz bir şekilde taşınmak ister. Günümüz şartlarında amatör taşınma seçenekleri, zaman alan, ev ahalisini yoran ve eşyaların kırılmasına neden olan etkisiz yöntemlerdir. Profesyonel evden eve nakliyat şirketleri, eşyaların zarar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır. Seri bir şekilde eşyaların yerine ulaştırılması için elemanlar özel paketleme işlemi gerçekleştiriyor.

Beylikdüzü Ataşehir Evden Eve Paketleme

Paketleme işleminde, kırılabilir eşyalar kağıtlara sarılıyor, çizilebilir beyaz eşyalar ve antika eşyalar balonlu diğer adıyla pat pat naylonlara sarılıyor. Naylona sarma işleminin yanı sıra eşyaların köşeleri de sürtünmeye karşı korumaya alınıyor. Balonlu naylonların yanı sıra firma elemanları içi köpüklü dayanıklı kutuları kullanıyor. Dayanıklı koli bantları ve diğer sağlam paketleme malzemeleri, firmanın nakliye hizmetinin kaliteli bir şekilde gerçekleşmesinde etkili rol oynuyor.

Paketleme işlemini yanı sıra marangoz hizmeti de bazı durumlarda gerekebilir. Firma, marangoz hizmeti gereken durumlarda eleman tedariki gerçekleştiriyor. Elemanlar kısa sürede kolay bir şekilde mobilyaları ve dolapları taşınabilir duruma getiriyor. Bütün eşyalar özel bir şekilde kutulanıyor ve özel balonlu naylonlara sarılıyor. Bu şekilde eşyaların zarar görmesi ciddi anlamda engelleniyor. Taşıma tarihi, taşıma yöntemi ve benzeri bütün konularda müşteri ile anlaşma sağlanıyor. Müşteri ile anlaşma sözleşme haline getiriyor ve imzalar atılıyor.

Beylikdüzü Ataşehir Nakliye Fiyatları

Evden eve nakliye fiyatları, akaryakıt fiyatları ile doğru orantılıdır. Yani akaryakıt fiyatları arttığında evden eve nakliyat fiyatları da artıyor. Diğer yandan taşıma, paketleme ve diğer masraflar da arttığında fiyatlar artıyor. Firma, parça eşya taşıma, ofis taşıma, fuar taşıma ve fabrika taşıma gibi birçok kategoride hizmet sunuyor.

Beylikdüzü Ataşehir Asansörlü Nakliyat

Buzdolabı, fırın ve çamaşır makinesi gibi eşyaların seri bir şekilde indirilmesi için özel tasarlanan asansörlü araçlar, bu hizmetin hızlanmasında ve kısa sürede eşyaların yerine tesliminde etkilidir. Asansörlü araçların yanına yük araçları da park ediyor. Eşyalar asansörlü kabine yerleştiriliyor ve eşyalar seri bir şekilde aşağı indiriliyor. Aşağıda yük araçlarına nakledilen eşyalar, özelliğin uygun şekilde yükleniyor. Ağır eşyalar yani üzerine yük geldiği zaman her hangi bir problem teşkil etmeyen eşyalar öncelikle yükleniyor. Kırılma ihtimali olan eşyaların kutuları da en üst kısma yerleştiriliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.