Beylikdüzü Afyon Nakliyat

nakliye hizmeti

Beylikdüzü Afyon Nakliyat
Hızın ve etkili yöntemin önemli olduğu nakliye dünyası, profesyonel araçlara ve işin ehli şoförlere ihtiyaç duyuyor. Firmamız da müşterinin bu beklentisini göz önüne alarak özel nakliye çözümleri sunmaktadır.
Kısa süre zarfında gerçekleştirilen nakliye hizmetinde hızlı araçların yanı sıra bu işin uzmanları da önemlidir. Firmamız, parça eşya taşıma, ofis taşıma, evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat ve şehir içi nakliyat gibi birçok kategoride hizmet sunmaya devam ediyor.

Özel Nakliyat Araç Filosu
Hızlı ve etkili nakliyatın en önemli unsuru araçlardır. Nakliye hizmetimizin en önemli aracı yük araçlarıdır ve asansörlü araçlardır. Güvenli nakliye hizmetimizin en önemli unsurlarından biri de ekspertiz hizmetidir. Ekspertiz hizmeti ücretsiz olmakla birlikte aynı zamanda uzman kişiler tarafından yürütülmektedir.

Nakliyatta Ücretsiz Ekspertiz
Ekspertiz elemanlarımız yerinde gerçekleştirdikleri inceleme işleminin ardından taşıma işleminin kolay ve etkili bir şekilde gerçekleşmesi için özel bir program hazırlar. Taşımada evin genel yapısı, merdivenler, giriş kapıları ve pencereler önemlidir. Giriş bölümünün dar olması, sokakların dar olması ve pencerelerin küçük olması taşıma programını olumsuz etkiler.

Düzenli ve Planlı Eşya Yükleme
Nakliye işleminde yükleme ve teslimat önemlidir. Yükleme işleminde eşyanın veya taşınacak şeylerin genel özellikleri dikkatli bir şekilde tahlil edilir. Kırılganlıkları, hacimleri, dayanıklılık özellikleri ve istihap hadleri uzman elemanlarımız tarafından incelenir.Beylikdüzü Nakliyeciler Yapılan inceleme işleminin sonrasında en doğru eşya taşıma yöntemi belirlenir.
Taşınacak eşyaların seri bir şekilde taşınabilmesi için öncelikli konu eşyanın paketlenmesidir. Eşyanın yapısı, paketlemeyi de doğrudan etkiler. Özel yöntemlerle paketlenen eşyalar yine özel yöntemlerle yüklenir.

Nakliyatta Güvenli Teslimat
Eşyanın istihap haddi, yüklemede sıralamayı belirlemektedir. Elemanlarımız eşyaların dayanıklılık özelliğine uygun şekilde istihap işlemi gerçekleştirir. En üste kırılganlığı en fazla olan eşyalar yerleştirilir. Bu şekilde eşyalar taşınırken her hangi bir zarar meydana gelmez. Değerli mobilyalar, dolaplar, antika eşyalar ve benzeri birçok eşya seçeneği, nakliyat hizmetimizle istediğiniz adrese ulaşıyor. Fabrika ve birçok işletme için güvenli nakliye çözümleri sunarak istediğiniz zaman zarfında eşya taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz. Firmamız dört mevsim nakliye hizmeti sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.