Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Ev ve ofis gibi yaşam alanlarının taşınması gerektiğinde bir endişe başlar. Çünkü eşyaların hasar görmeden bir yerden bir yere taşınması ve yerleştirilmesi oldukça zordur. Bu nedenle halk arasında her taşınmanın bir yıkım olduğu gibi bir kanaat mevcuttur. Güvenli bir taşınma için günlerce süren paketleme işlemleri yapılır.

Her eşya tek tek elden geçirilir, kırılmalar, çizilmeler, ezilmeler için önlem alınmaya çalışılır. Üstelik tüm paketlerin taşınılan yeni mekanda tekrar özenle açılması ve yerleştirilmesi gerekir. Evet, tüm bunların bahsi bile bir kabusu andırır. Ancak firmanın profesyonel evden eve nakliye hizmetleri ile bu işlemler bir gün içinde, güvenle ve en pratik şekilde halledilir.

İstanbul’un birçok ilçesinde ve Türkiye genelinde varlık gösteren firma, Avcılar ve çevresinde de hizmet sunar.

Asansörlü Taşımacılık İmkanı

Firmanın araç filosunda irili ufaklı pek çok araç bulunur Her işte taşınacak eşyanın miktarına ve özelliklerine uygun araçlar seçilir. her araçta son teknolojilere uygun sistemler kurulmuş, ekipmanlar sağlamıştır.

Asansörlü sistemlerin varlığı ve kalitesi eşyaların güvenle taşınmasına büyük katkı sağlar. Her eşyanın ilk mekandan çıkarılması, yüksek katlardan indirilmesi, araçlara yüklenmesi, taşınılan yerde indirilip yerleştirilmesi asansörlerle en güvenli şekilde yapılır.

Kapalı Kasalarla Evden Eve Nakliyat

Firmanın araçlarının bir diğer özelliği de kapalı kasalara sahip olmalarıdır. Her büyüklükteki araçta kapalı kasaların olması, eşyaların istiflenmesini kolaylaştırır ve yolculuk sırasında ortaya çıkabilecek hasarları önler. Ayrıca olumsuz hava koşullarından, kir ve tozdan korunma sağlar.

Deneyimli Personel ve Güvenli Paketleme

Firmanın uygulamaları içinde tüm eşyalar niteliğine uygun şekilde personel tarafından paketlenir. Tek kullanımlık paketleme malzemeleri ile çalışılır. Kırılabilir nitelikteki mutfak eşyaları, dekoratif ürünler, aksesuarlar, aynalar, cam eşyalar ve benzeri parçalar kırılmayacak şekilde özenle paketlenip taşınır. Tüm işler alnında tecrübe kazanmış personel tarafından özenle yapılır.

İsteğe göre yeni mekanda paketlerin açılması gibi işler de üstlenilebilir. Her eşyanın istenen odaya taşınması, mobilya ve beyaz eşyaların kurulması da usta eller tarafından gerçekleştirilir.

Uygun Fiyat Avantajı ile Nakliyat Hizmetleri

Firmanın sunduğu hizmetlerin kalitesi yüksektir. Buna karşılık müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla piyasanın en uygun fiyatları talep edilir. Her işin özelliklerine uygun şekilde fiyat teklifleri hazırlanır. Öncelikle taşınacak eşyaları yerinde görmek için keşif yapan uzman bir ekip talep edilecek fiyatı belirler. Müşterinin teklifi kabul etmesi halinde verilen gün ve saatte taşınacak eşyaların bulunduğu adrese ulaşılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.