Asansörlü Evden Eve Nakliyat

asansorlü nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma işleminde asansörlü sistem, eşyaların seri bir şekilde taşınmasında etkili rol oynayan etkendir. Bu araçlar, ağır eşyaların taşınmasını kolaylaştırıyor ve yüksek katlardan indirilmesinde pratik çözüm sunuyor. Etkili özellikleriyle dikkat çeken asansör sistemli araçlar, yük araçları ile yana park edilir. Asansörlü araçla eşyanın indirilmesinden sonra eşya yan taraftaki yük aracına aktarılmaktadır.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Şoförleri

Nakliye hizmetinde deneyimli şoförler de bu kategoride öne çıkıyor. Firmanın şoförleri, işin ehli olan, gerekli belgelere sahip deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli kişilerden oluşuyor. Uzun yol deneyiminin yanı sıra trafikte güvenli araç kullanma ile ilgili bütün konularda kendini ispatlamış kişilerdir.

Firmanın işin uzmanı olan şoförleri, beylikdüzü nakliyat olarak her zaman için güvenli yolları tercih ediyor. Aracın sarsılmadan kullanılması ve eşyaların zarar görmeden yerine ulaştırılması, şoförlükte uzmanlık ister. Firma bu özelliklere sahip şoförlerle çalışıyor.

Asansörlü Ev Taşıma Yöntemi

Bu işlem için eksperler yerinde inceleme yapıyor ve yapılan inceleme sonunda güvenli nakliye programı oluşturuyor. Eksper, eşyaların taşınacağı yere geliyor ve eşyaları genel anlamda analiz ediyor. Yük aracı tercihinin yanı sıra asansörlü aracın yeri de yine bu elemanlar tarafından belirleniyor. Genellikle evlerin arka bahçeleri ve ön kısımdaki boşlukları gözden geçiriyor. Pratik yöntemlerle nakliye çözümleri üreten elemanlar paketleme konusunu da bu aşamada çözümlüyor.

Asansörlü Evden Eve Aracı

Aracın sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için sağlıklı bir şekilde park etmesi gerekiyor. Daha önceden aracın park edeceği yer belirleniyor. Park yerinin belirlenmesinin ardından park boşluğuna bakan pencere ve balkon boşluğu da yine elemanlar tarafından belirleniyor.

Asansörlü aracın uzayan rayları yüksek katlara kadar uzanabiliyor. raylar pencerenin veya balkonun altına kadar uzanıyor. Bu işlemden sonra asansörlü araç şoförü birkaç test yapıyor ve taşıma işlemine geçiyor. Öncelikle ağır eşyaların kutuları indiriliyor ve daha sonra da hassas eşyaların kutuları itina ile yük aracına yükleniyor.

Pratik Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Asansörlü araçlar sadece evden eve taşımada kullanılmıyor. Ofis, büro, iş yeri, fuar ve benzeri birçok alanda pratik çözüm sunuyor. Asansörlü aracın sorunsuz bir şekilde kullanılabileceği bütün alanlarda bu araç pratik bir şekilde kullanılıyor.

 

Yüksek katlardan ağır eşyaları seri bir şekilde indirebilen asansörlü araçlar, aynı şekilde ağır eşyaları seri bir şekilde yine yüksek katlara çıkarabilmektedir. Yani bu araç sadece eşya indirmede değil aynı zamanda yeni adrese eşya indirme işleminde de kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.