Alibeyköy Evden Eve Nakliyat

alibeykoy evden eve nakliyat

Alibeköy Evden Eve Kaliyat
Ev ve iş yeri gibi alanların taşınması oldukça meşakkatli ve zaman alıcıdır. Bu nedenle profesyonel bir firmadan yardım alınması gerekir. Alibeyköy ve çevresinde evden eve nakliyat hizmeti veren firma sektörde başarısıyla öne çıkmayı başarmıştır. Uzman personeli, son teknolojilerle donatılmış nakliye araçları, müşteri odaklı ve etik kurallara saygılı hizmet anlayışı işin kalitesini artırmıştır. Fiyat kalite performansının yüksekliği de nakliyat işlerinin aranan ismi haline gelmesini sağlamıştır.
Alibeyköy’le birlikte tüm İstanbul genelinde hizmet sunumu yapılır. Başka şehirlere taşınacak eşyalar için şehirler arası işler de alınabilir.

Uzman ve Deneyimli Personel
Firma çalışanları işe girerken ve çalışma süreleri içinde çeşitli hizmet içi eğitimler alır. Kanunların öngördüğü iş güvenliği ve sağlığı gibi alanlardaki eğitimler de ayrıca verilir. Bu sayede eşyaların, müşterinin ve çalışanların güvenliği üst düzeyde sağlanabilir. Eşyaların taşınması sırasında da her aşamada profesyonel hizmet sunulmuş olur.
Her eşya niteliğine uygun şekilde titizlikle paketlenir. Kırılma riski olabilecek her parça korumalı şekilde taşınır. Mobilyaların çizilmemesi, hasar görmemesi için gerekli özen gösterilir. Paketleme malzemeleri temiz ve tek kullanımlıktır.

Demonte taşınması gereken mobilya ve benzeri eşyalar alanında ustalaşmış personel tarafından yapılır. Yeni adreste de istenen odada montaj ve kurulum gerçekleştirilir. Beyaz eşyaların sökülüp kurulması da uzman ellere bırakılır. Her eşya istenen odaya bırakılır, isteğe göre paketleri açılır.Asansörlü Sistemlerle Donatılmış Araçlar
Firmanın araç filosunda farklı büyüklüklerde birçok araç bulunur. Her işte taşınacak eşyanın miktarına uygun olan araçlar kullanılır. Her araç son teknolojilere uygun şekilde donatılmıştır. Kapalı kasaların iç duvarlarında sarsılmayı önleyecek sistemler kurulmuştur.Yine araçlarda kurulu bulunan asansörlü sistemlerle eşyaların hızlı ve güvenli şekilde taşınması sağlanır. Büyük ya da küçük tüm eşyalar bulunduğu kat yüksek bile olsa asansörle çıkarılır ve araçlara yüklenir. Gidilen adreste de asansörlü sistemle indirilip yeni adrese yerleştirilir. Bu sayede binaların ortak alanlarını taşıma için kullanmaya gerek kalmaz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Evden eve nakliyat işinin fiyatını eşyaların miktarı, taşınacak mesafe, her iki adresin bulunduğu kat gibi kriterler etkiler. Bu nedenle firma başlangıçta bir fiyat vermek yerine yerinde keşif yapmayı tercih eder. Böylece işe uygun hakkaniyetli bir fiyat teklifi sunma imkanı doğar. Firmanın sunduğu üst kalite hizmete karşılık olarak uygun fiyat teklifleri sunduğu rahatlıkla söylenebilir. Bilgi ve hizmet almak için firma yetkilileriyle iletişime geçilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.