Akbatı Evden Eve Nakliyat

Akbatı Evden Eve Nakliyat
Güçlü yük araçları ile eşya taşıyan şirketler, ev taşımada da profesyonel elemanları tercih ediyor. Profesyonel yük araçlarının görev aldığı evden eve nakliyat hizmetinde;
Araç bakım işlemleri,
Vergi,
Sigorta işlemleri nakliye firması tarafından takip ediliyor.
Bu hizmette ilk adım ekspertiz hizmetidir. Taşıma işlemlerinde sorun oluşmaması için ekspertiz hizmeti zorunlu bir hizmettir.

Akbatı Evden Eve Nakliyat Ekspertiz
Ekspertiz hizmetinde elemanlar ilk aşamada yerinde taşınması gereken eşyayı inceliyor. Yerinde inceleme işleminde eşyanın genel yapısı ve miktarı hesap ediliyor. İkinci aşamada ise eşya için özel yükleme programı belirleniyor.
Paketleme yöntemi ve eşyaların yerine teslim edilme yöntemi eksper inceleme işlemi sonrasında netleşiyor. Eksperlerin yaptığı özel inceleme işleminde, asansörlü araç kullanımı ile ilgili notlarda yer alıyor. Kapalı kasa araç ile yan yana park edecek olan asansörlü araç için en uygun boşluk tespit ediliyor.

Akbatı Evden Eve Nakliye Özel Paketleme
Pratik eşya taşıma yönteminin öne çıktığı evden eve nakliyat hizmetinde işin uzmanı olan paketleme elemanları önem arz ediyor. Paketlemenin sağlam ve güvenli bir şekilde yapılması, hizmetin güvenliğini oluşturuyor.
Kırılabilir eşyalar, televizyonla, antika eşyalar ve benzeri birçok eşya türü, özel paketleme yöntemiyle paketleniyor. Bu işlemin başarılı bir şekilde yapılması, eşyanın her hangi bir zarar görmesini engelliyor. İkinci aşamada ise çizilebilir eşyaların pat pat naylonlara sarılmasıdır. Bu naylonlar beyaz eşya, mobilya ve benzeri değerli eşyaların çizilmesini önler.

Akbatı Evden Eve Nakliyat Yükleme
Paketleme işleminin gerçekleşmesinin ardından asansörlü araç bina önüne park ediliyor. Asansörlü araç ile öncelikle büyük eşyalar indiriliyor. Büyük ve ağır eşyalar kısa sürede indirildikten sonra hafif eşyalar ve kırılgan eşyalar indiriliyor. Bu işlem sayesinde eşyanın güvenliği maksimum seviyeye çıkarılıyor. Ekibin gerekli önlemleri alarak eşya taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için dikkatli bir şekilde hareket ediyor.

Akbatı Evden Eve Nakliyat Teslimat Aşaması
Firmalar özverili çalışan ve disiplini elden bırakmayan elemanlarla yoluna devam ediyor. Eşyaların kısa sürede yerine ulaşması için ekip yüklemeyi bitiriyor ve eşyaları yerine teslim ediyor. Eşyaların yerine teslim edilmesinde de aynı özel yöntemler tercih ediliyor. Teslimatta özel eşyaların kutuları öncelikle indiriliyor ve daha sonra altta kalan ağır eşyalar indiriliyor. Eşyaların yeni adrese tesliminde de asansörlü araçlar kullanılıyor. Asansörlü araçlarla eşya teslimatı kısa sürede gerçekleşiyor. Sözleşmede belirtilen tarihte ve saatte teslimat yapılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir